Drodzy Rodzice – to jedyna taka okazja w Waszym życiu! Macie bowiem szansę na doktorat i to nie byle jaki doktorat. Nie da Wam go żadna polska ani zagraniczna uczelnia.

Uprawnienia do prowadzenia tak eksperckiego kierunku posiada jedynie nasz elitarny Rozkminy Tiny College! Mowa bowiem o studiach doktoranckich z rodzicielstwa.

UWAGA! Doktorat z rodzicielstwa można uzyskać bez kończenia przedtem studiów wyższych. To jedyny taki kierunek.

Dlaczego doktorat z rodzicielstwa to dziś konieczność?

Nie od dziś wiadomo, że rodzic musi być ekspertem. Tego żąda od niego społeczeństwo. Eksperckiej wiedzy będą od Was wymagać już w okresie prenatalnym dziecka i na każdym kolejnym etapie jego rozwoju – do momentu, gdy latorośl rozwinie skrzydła i wyfrunie.

Nasze studia pozwolą Wam w spokoju wychować Wasze dziecko. Pozwolą także na odpoczynek od zwrotów: “Powinniście byli o tym poczytać“, “Tak to jest kiedy zamiast czytać, rodzice w ciąży zajmują się kupowaniem ładnych ubranek“, “To pani naprawdę nie wiedziała, że powinna pani z tym pójść do lekarza?” oraz innych komunikatów mających zachwiać Waszą wiarą w nadawanie się do rodzicielstwa.

Doktorat z rodzicielstwa sprawi bowiem, że będziecie się do niego nadawać!

Dla kogo?

Nasze studia doktoranckie są dla każdego, kto choćby przypuszcza, że będzie w przyszłości chciał mieć dziecko.

To inwestycja w siebie! Gdy dziecko pojawi się na świecie, może być za późno. Choć rzecz jasna zapraszamy także rodziców! W takim przypadku studia zostaną uzupełnione o dodatkowe zajęcia, podczas których odbywać się będzie psychoterapia.

Studia doktoranckie z rodzicielstwa mają charakter interdyscyplinarny. Absolwent będzie przygotowany do każdej pracy, począwszy od zawodu mikrobiologa i lekarza ogólnego, skończywszy na pracy logopedy, filozofa oraz prawnika. Zaznaczamy jednak, że nasze studia uprawniają jedynie do podjęcia pracy rodzica!

Wybrane zajęcia

Studia doktoranckie mają charakter stacjonarny i odbywane są w grupach koedukacyjnych. Aby zdobyć doktorat z rodzicielstwa, wymagane jest zaliczenie wszystkich przedmiotów.

W programie znajdują się między innymi:

Nie zwlekaj! Doktorat z rodzicielstwa to Twoja inwestycja

Jak widać, nasze studia zaopatrzą Was w niezbędną wiedzę, dzięki której Wasze rodzicielstwo będzie pełnowartościowe, a współpracujący w Wami specjaliści nie będą mieli się do czego przyczepić.

Pozbędziecie się Państwo kompleksów. Noce spędzone z myślą “nie nadaję się do bycia matką”, “co ze mnie za ojciec” nie będą Waszymi nocami!

Sami powiedzcie

Czyż nie warto?

Podziel się tym wpisem!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

O mnie

Karolina Jurkowska

Maniaczka słodyczy różnych. Zwłaszcza tych niepopularnych, których nie dostaniemy przy każdej sklepowej kasie. Lubię lato i swojego męża, nie lubię zimy i jak ktoś krzyczy i nie jestem to ja. Matka, pedagog specjalny, zainteresowana społeczeństwem, książką i byciem chudą. Nie mylić z ćwiczeniami.

Archiwum

 

Instagram

Zapraszam do dyskusji