Szukaj
Close this search box.

Drodzy Rodzice – to jedyna taka okazja w Waszym życiu! Macie bowiem szansę na doktorat i to nie byle jaki doktorat. Nie da Wam go żadna polska ani zagraniczna uczelnia.

Uprawnienia do prowadzenia tak eksperckiego kierunku posiada jedynie nasz elitarny Rozkminy Tiny College! Mowa bowiem o studiach doktoranckich z rodzicielstwa.

UWAGA! Doktorat z rodzicielstwa można uzyskać bez kończenia przedtem studiów wyższych. To jedyny taki kierunek.

Dlaczego doktorat z rodzicielstwa to dziś konieczność?

Nie od dziś wiadomo, że rodzic musi być ekspertem. Tego żąda od niego społeczeństwo. Eksperckiej wiedzy będą od Was wymagać już w okresie prenatalnym dziecka i na każdym kolejnym etapie jego rozwoju – do momentu, gdy latorośl rozwinie skrzydła i wyfrunie.

Nasze studia pozwolą Wam w spokoju wychować Wasze dziecko. Pozwolą także na odpoczynek od zwrotów: “Powinniście byli o tym poczytać“, “Tak to jest kiedy zamiast czytać, rodzice w ciąży zajmują się kupowaniem ładnych ubranek“, “To pani naprawdę nie wiedziała, że powinna pani z tym pójść do lekarza?” oraz innych komunikatów mających zachwiać Waszą wiarą w nadawanie się do rodzicielstwa.

Doktorat z rodzicielstwa sprawi bowiem, że będziecie się do niego nadawać!

Dla kogo?

Nasze studia doktoranckie są dla każdego, kto choćby przypuszcza, że będzie w przyszłości chciał mieć dziecko.

To inwestycja w siebie! Gdy dziecko pojawi się na świecie, może być za późno. Choć rzecz jasna zapraszamy także rodziców! W takim przypadku studia zostaną uzupełnione o dodatkowe zajęcia, podczas których odbywać się będzie psychoterapia.

Studia doktoranckie z rodzicielstwa mają charakter interdyscyplinarny. Absolwent będzie przygotowany do każdej pracy, począwszy od zawodu mikrobiologa i lekarza ogólnego, skończywszy na pracy logopedy, filozofa oraz prawnika. Zaznaczamy jednak, że nasze studia uprawniają jedynie do podjęcia pracy rodzica!

Wybrane zajęcia

Studia doktoranckie mają charakter stacjonarny i odbywane są w grupach koedukacyjnych. Aby zdobyć doktorat z rodzicielstwa, wymagane jest zaliczenie wszystkich przedmiotów.

W programie znajdują się między innymi:

Nie zwlekaj! Doktorat z rodzicielstwa to Twoja inwestycja

Jak widać, nasze studia zaopatrzą Was w niezbędną wiedzę, dzięki której Wasze rodzicielstwo będzie pełnowartościowe, a współpracujący w Wami specjaliści nie będą mieli się do czego przyczepić.

Pozbędziecie się Państwo kompleksów. Noce spędzone z myślą “nie nadaję się do bycia matką”, “co ze mnie za ojciec” nie będą Waszymi nocami!

Sami powiedzcie

Czyż nie warto?

Podziel się tym wpisem!

Facebook
Twitter
LinkedIn

O mnie

Karolina Jurkowska

Maniaczka słodyczy różnych. Zwłaszcza tych niepopularnych, których nie dostaniemy przy każdej sklepowej kasie. Lubię lato i swojego męża, nie lubię zimy i jak ktoś krzyczy i nie jestem to ja. Matka, pedagog specjalny, zainteresowana społeczeństwem, książką i byciem chudą. Nie mylić z ćwiczeniami.

Archiwum

 

Instagram

Zapraszam do dyskusji