Interesuje Cię współpraca?

Rozkminy Tiny istnieją od trzech lat. Piszę o społeczeństwie i relacjach międzyludzkich, z perspektywy kobiety, którą wchłonęła "niebezpieczna" granica trzydziestu lat. Nie brakuje tu również tematów okołorodzicielskich, zdarzało mi się recenzować produkty z tej branży, które wpadły mi w oko.

Blog jest pisany ze szczyptą ironii, ma postać ciekawych felietonów, lubię więc nieszablonowe współprace. Jak pokazują statystyki, piszę w głównej mierze dla kobiet w wieku 25-34 lat. To one stanowią aktywną grupę, która często zagląda, komentuje, śledzi nowinki przeze mnie przedstawiane oraz przekazuje dalej.

Jestem autorką najpopularniejszej polskojęzycznej recenzji porównawczej szumiących misiów! Równie często na bloga wchodzą osoby pytające się Google'a o tematy związane z rodzicielstwem, edukacją i tematami tabu.

Mam możliwość wystawienia FV.

Chętnie podejmę się dla Ciebie:

- recenzji produktu
- wspólnej organizacji konkursu
- napisania artykułu sponsorowanego lub cyklu wpisów
- copywritingu
- kampanii reklamowej
- współpracy mającej zasięg lokalny
(szczególnie bliskie jest mi Trójmiasto i okolice)
- współpracy długofalowej
- innych, niestandardowych form współpracy

Do tej pory zaufali mi:

Z szacunku do moich czytelników nie podejmę się kampanii dotyczących produktu, który mnie nie przekonuje. Moim celem jest, by ze współpracy był zadowolony zarówno czytelnik, jak i reklamodawca oraz moja skromna osoba 🙂

Napisz do mnie!

11 + 7 =