Szukaj
Close this search box.

Wakacje się skończyły, pikniki na plaży, w parku i w lesie również odeszły w zapomnienie. Powroty bywają trudne! Prawie miesiąc szkoły za nami, urlop również jest już jedynie ciekawym wspomnieniem. Zamiast pikników mamy poranne śniadania. A jak powiadają amerykańscy naukowcy, którzy wiedzą wszystko, im lepsze śniadania, tym łatwiejszy powrót do szkoły. No i do pracy – wiadomo, ale my jakoś sobie poradzimy. A kto zadba o nasze dzieci, jeśli my tego nie zrobimy? 🙂

Pamiętacie może moje zachwyty nad wędlinami od Dudy? Z pewnością pamiętacie! Te po mięsnej kolacji niosły się daleko i wiem od Was, że również nabraliście ochoty, by spróbować dobrych jakościowo i “bezczelnie smacznych” kiełbas! Wiem też, że część z Was spróbowała i przestała się dziwić entuzjastycznym pochwałom we wpisie.

Chcielibyście raz jeszcze zaopatrzyć sobie nimi lodówkę, a prócz tego nacieszyć się firmowymi gadżetami? Dziś razem z firmą Duda dam Wam taką możliwość! Trzy osoby obdarujemy równorzędnymi nagrodami: zestawem gadżetów Duda oraz zestawem wędlin Duda.

Co musisz zrobić? Nic prostszego!

Pokaż, jak wygląda kolorowe i wesołe śniadanie Twojego dziecka. Na zdjęciu musi być widoczny przynajmniej jeden dowolny produkt marki Duda (może to być również linia dla dzieci Duduś). “Właścicieli” najciekawszych śniadań nagrodzimy.

Wstaw zdjęcie w komentarzu pod postem na fanpape’u “Rozkminy Tiny”. O TUTAJ!

Tak, to tyle. Będzie mi oczywiście bardzo miło, jeśli polubisz fanpage (o ile jeszcze tego nie robisz) i zaprosisz do zabawy swoich znajomych albo udostępnisz informację o konkursie!

 

Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest firma Duda 
2. Niniejszy regulamin określa zasady udziału w Konkursie oraz zasady jego przebiegu, a także nadzoru nad jego przeprowadzeniem.
3. Konkurs nie jest stworzony, administrowany, ani sponsorowany przez Facebook.
4. Konkurs jest prowadzony na fanpage’u Rozkminy Tiny: https://www.facebook.com/rozkminytiny/
5. Konkurs trwa od 20 września do 4 października br.
6. Zwycięzców spośród osób, które wstawią najciekawsze zdjęcie, wybierają organizatorzy konkursu.
7. W Konkursie mogą brać udział osoby fizyczne, zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej
8. W Konkursie można brać udział wyłącznie osobiście, tj. niedopuszczalne jest tworzenie kont i dokonywanie zgłoszeń konkursowych w imieniu osób trzecich.
9. Uczestnicy zgadzają się, w przypadku wygrania nagrody, na opublikowanie imienia i nazwiska
10.W celu wzięcia udziału w Konkursie Uczestnik powinien wstawić zdjęcie posiłku pod postem konkursowym na fanpage’u Rozkminy Tiny. Na zdjęciu musi być widoczny przynajmniej jeden dowolny produkt marki Duda
11. Informacja o wynikach Konkursu zostanie umieszczona na fanpage’u Rozkminy Tiny w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia konkursu.
12. Zwycięzcy Konkursu zobowiązani są wysłać swoje dane w ciągu 5 dni roboczych od ogłoszenia wyników konkursu. Inaczej tracą oni prawo do nagrody.
13. Nagrody do Zwycięzców zostaną wysłane w terminie 30 dni od momentu otrzymania przez Organizatora pełnych danych Zwycięzców, umożliwiających realizację wysyłki nagrody.
14. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Zwycięzcę adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Zwycięzcy z przyczyn zależnych od Zwycięzcy, a zwłaszcza podania błędnego adresu przez poszczególnych Zwycięzców lub zdarzeń siły wyższej.
15. Nie jest możliwe odstąpienie prawa do nagrody osobom trzecim. Nie jest możliwe wypłacenie równowartości nagrody. Nie jest możliwa rezygnacja z części nagrody. Rezygnacja z części nagrody jest równoznaczna z rezygnacją z całości nagrody.
16. Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia z udziału w Konkursie Uczestników, których działania są sprzeczne z prawem, dobrymi obyczajami lub Regulaminem Konkursu, w szczególności Uczestników, którzy:nie działają osobiście, ale przez osoby trzecie; podejmują działania z wykorzystaniem konta/profilu utworzonego niezgodnie z zasadami serwisu Facebook; tworzą fikcyjne profile w serwisie Facebook; zamieszczą zdjęcia zawierające treści sprzeczne z prawem, dobrymi obyczajami, naruszające prawa osób trzecich, jak również przedstawiające lub opisujące sytuacje lub zdarzenia, które mogą powodować zagrożenie dla zdrowia lub życia.
17. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieprzestrzeganie przez Uczestników postanowień Regulaminu. Z tytułu wykluczenia z udziału w Konkursie Uczestnikowi nie przysługują jakiekolwiek roszczenia.
18. Nagrodami w konkursie są zestawy gadżetów Duda oraz zestawem wędlin Duda
19. Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia Czasu Trwania Konkursu oraz jego odwołania.

 

Podziel się tym wpisem!

Facebook
Twitter
LinkedIn

O mnie

Karolina Jurkowska

Maniaczka słodyczy różnych. Zwłaszcza tych niepopularnych, których nie dostaniemy przy każdej sklepowej kasie. Lubię lato i swojego męża, nie lubię zimy i jak ktoś krzyczy i nie jestem to ja. Matka, pedagog specjalny, zainteresowana społeczeństwem, książką i byciem chudą. Nie mylić z ćwiczeniami.

Archiwum

 

Instagram

Zapraszam do dyskusji