Metryczki Specially4you, specjalnie dla Ciebie? – konkurs

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

Pamiętam jak kompletowałam wyprawkę dla mojego dziecka. Chodziłam, ledwie mieszcząc się z brzuchem między półkami, zastanawiając się co jest mi rzeczywiście potrzebne, a co mogę sobie spokojnie odpuścić. A odpuścić przecież można wiele. Bo prawda jest taka, że niemowlak nie będzie wspominał za dwa lata z sentymentem, że jego pokoik miał takie śliczne fioletowe ściany, które pasowały do koloru prześcieradła, a nad łóżeczkiem wisiały najmodniejsze cotton ballsy. Nie, on potrzebuje nas, naszej miłości i opieki.

Czy to oznacza, że mamy zrezygnować z ładnego wystroju i ciekawych gadżetów? Absolutnie nie! Rodzicielstwo to wspaniała przygoda! Czasem ciężka, czasem sił brakuje, ale za to ile z tego radości – to przypomina nieco uprawianie wyczynowo sportu. A jeśli ktoś uprawia sport, pewnie wie, ile można wydać na gadżety, bez których sport przecież można uprawiać.

Więc upiększajmy to nasze rodzicielstwo, jak tylko się da! A żeby Wam to ułatwić, przygotowałam dla Was, razem ze sklepem Specially4you, metryczki. Metryczek jest trzy, a zdobyć je jest niezwykle łatwo! Co takiego trzeba zrobić?

Wchodzisz w link konkursowy na fanpage’u i odpowiadasz na pytanie „Jakie chwile z dzieckiem uwieczniłabyś/uwieczniłbyś najchętniej?”, po czym wchodzisz na stronę sklepu, oglądasz metryczki Specially4you i piszesz w tym samym komentarzu, którą metryczkę wybierasz (jeśli oczywiście wygrasz). Trzy najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy!

Zachęcam również do obadania produktów w sklepie Specially4u.pl. Jest ich mnóstwo i idealnie nadają się jako pamiątka czy prezent dla bliskich!

A więc? Do dzieła! 😉

 

Regulamin:

1. Organizatorem konkursu jest sklep Specially4you.pl
2. Niniejszy regulamin określa zasady udziału w Konkursie oraz zasady jego przebiegu, a także nadzoru nad jego przeprowadzeniem.
3. Konkurs nie jest stworzony, administrowany, ani sponsorowany przez Facebook.
4. Konkurs jest prowadzony na fanpage’u Rozkminy Tiny: https://www.facebook.com/rozkminytiny/
5. Konkurs trwa od 19 października do 2 listopada br.
6. Zwycięzców spośród osób, które wstawią najciekawszą odpowiedź, wybierają organizatorzy konkursu.
7. W Konkursie mogą brać udział osoby fizyczne, zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej
8. W Konkursie można brać udział wyłącznie osobiście, tj. niedopuszczalne jest tworzenie kont i dokonywanie zgłoszeń konkursowych w imieniu osób trzecich.
9. Uczestnicy zgadzają się, w przypadku wygrania nagrody, na opublikowanie imienia i nazwiska
10.W celu wzięcia udziału w Konkursie Uczestnik powinien odpowiedzieć na pytanie pod postem konkursowym na fanpage’u Rozkminy Tiny: „Jakie chwile z dzieckiem uwieczniłabyś/uwieczniłbyś najchętniej?” oraz napisać, którą metryczkę wybiera, w razie wygranej.
11. Informacja o wynikach Konkursu zostanie umieszczona na fanpage’u Rozkminy Tiny w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia konkursu.
12. Zwycięzcy Konkursu zobowiązani są wysłać swoje dane w ciągu 5 dni roboczych od ogłoszenia wyników konkursu. Inaczej tracą oni prawo do nagrody.
13. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Zwycięzcę adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Zwycięzcy z przyczyn zależnych od Zwycięzcy, a zwłaszcza podania błędnego adresu przez poszczególnych Zwycięzców lub zdarzeń siły wyższej.
14. Nie jest możliwe odstąpienie prawa do nagrody osobom trzecim. Nie jest możliwe wypłacenie równowartości nagrody. Nie jest możliwa rezygnacja z części nagrody. Rezygnacja z części nagrody jest równoznaczna z rezygnacją z całości nagrody.
15. Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia z udziału w Konkursie Uczestników, których działania są sprzeczne z prawem, dobrymi obyczajami lub Regulaminem Konkursu, w szczególności Uczestników, którzy:nie działają osobiście, ale przez osoby trzecie; podejmują działania z wykorzystaniem konta/profilu utworzonego niezgodnie z zasadami serwisu Facebook; tworzą fikcyjne profile w serwisie Facebook; zamieszczą treści sprzeczne z prawem, dobrymi obyczajami, naruszające prawa osób trzecich, jak również przedstawiające lub opisujące sytuacje lub zdarzenia, które mogą powodować zagrożenie dla zdrowia lub życia.
16. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieprzestrzeganie przez Uczestników postanowień Regulaminu. Z tytułu wykluczenia z udziału w Konkursie Uczestnikowi nie przysługują jakiekolwiek roszczenia.
17. Nagrodami w konkursie są metryczki ze sklepu Specially4you.
18. Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia Czasu Trwania Konkursu oraz jego odwołania.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

Karolina J.

Maniaczka słodyczy różnych. Zwłaszcza tych niepopularnych, których nie dostaniemy przy każdej sklepowej kasie. Lubię lato i swojego męża, nie lubię zimy i jak ktoś krzyczy i nie jestem to ja. Matka, pedagog specjalny, zainteresowana społeczeństwem, książką i byciem chudą. Nie mylić z ćwiczeniami.

Mogą Cię zainteresować